پدر به هانس توماس

اگر در قرن دیگری زندگی کرده بودیم"زندگی خود را با مردمی دیگر سهیم میشدیم.امروز به آسانی میتوانیم برای هزاران انسان معاصر خود سر تکان دهیم و با لبخند به آنها سلام بگوییم:سلام!چقدر جالب است که ما در روزگاری وتحد زندگی میکنیم.یا شاید من با کسی برخورد کنم,دری را باز کنم و با صدای بلند بگویم:"سلام! روح من! " با حرکت دستانش نشان داد که چگونه میتواند در را به روی خودش باز کند.

"میدانی,ما زنده ایم,اما فقط یکبار زندگی میکنیم.آغوشمان را باز میکنیم و اعلام میکنیم وجود داریم,اما سپسروفته و به اعماق تاریخ سپرده میشویم.چون مصرف میشویم.

بخشی از یک بالماسکه ی جاودانی هستیم که در آن نقابها میایند و میروند.اما سزاوار چیزی بیش از این هستیم,هانس توماس.من و تو شایستگی این را داریم که نام مان روی چیزی جاودانی حک شود,چیزی که در این دنیای بزرگ شسته نشود."

 

پ.ن:امیدوارم با نوشتن این پست قدری ذهنمون درگیر وجود خودمون بشه.

/ 1 نظر / 15 بازدید
محمد

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد رابه تمامی عزیزان تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت را ازدرگاه خداوند متعال و سبحان برای شماعزیزان مسئلت مینماییم پرتال تبلیغاتی 9رنگ آگهی رایگان http://www.9rang.com